Endüstriyel Tesisat ve Sistemler
 Endüstriyel Tesisat ve Sistemler

Basınçlı Hava Tesisatları
Buhar Tesisatları
Kızgın Su – Kızgın Yağ Tesisatları
Isı Geri Kazanım Sistemleri
Endüstriyel Borulama Tesisatları
Endüstriyel Toz, Duman Emiş ve Filtreleme Sistemleri

Firmamız gelişen endüstriyel tesislerin vazgeçilmez altyapıları olan; ısınma ve proses hatlarının dönüşümleri, Katı ve Sıvı yakıtlı cihazların dönüşümleri, RAM Makinaları, Buhar Kazanları, Kızgın Yağ Kazanları, Sıcak hava üreteçleri, Kurutma Fırınları, Kojenerasyon Dönüşümleri, RMS-A,RMS -B,RMS- C İstasyon Uygulamaları, Hot-tap uygulamaları, 19 bar üzeri yüksek basınç, 12-19 bar orta basınç, 4 bar düşük basınç vb. tesisatları projelendirip imalatlarını yapmaktadır.

İmalatlarımızda emniyet sistemlerinin en üst düzeyde tutulması ve risk oluşmaması için tasarım aşamasında sistemlerin risklerini göz önünde bulundurarak arıza ve tehlike senaryoları hazırlayıp olası muhtemel arıza ve kazaların oluşabileceği noktaları belirliyor ve emniyet sistemlerini oluşturuyoruz. Gerekli olan cihaz seçimi ve alt yapı sistemlerini hazırlayarak, deneyimli kadromuzla imalatı gerçekleştirip anahtar teslim kullanıcıya teslim ediyoruz.

Üstlenmiş olduğumuz üretime dayalı proseslerdeki kazan, jeneratör, brülör ve hidroforların servis ve bakımları firmamız tarafından sağlanmaktadır.