Hakkımızda
Hakkımızda
ISINET; 2005 yılında Isıtma-Soğutma Sistemleri, Mühendislik ve Müşavirlik konularında hizmet vermek amacıyla Bursa’da kurulmuştur. ISINET, kaliteli ve zamanında hizmeti ilke edinerek, Mühendislik, Müşavirlik ve Teknik Servis Entegrasyonu alanlarında, en iyi uygulamaları gerçekleştiren ve müşterilerine en yüksek değeri sunan bir şirkettir.

Kısa süre zarfında birçok başarılı projeye imza atan, aynı zamanda da birçok firmaya çözüm ortağı olarak hizmet veren firmamız, müşterilerinin beklentilerini karşılamaya özenli, faaliyetlerinde çözüm odaklı ve müşteri memnuniyeti ilkeleri çerçevesinde sürekli gelişerek, uzman operasyonel ve yönetim tecrübesine sahip kadrosuyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Başladığımız her projede ilk günkü heyecan ve azimle, güvenli, kaliteli, zamanında ve beklentilerin üzerinde hizmet sağlayıcı olmak için çalışıyoruz.

Başlıca; Merkezi ve Bireysel ısıtma sistemleri, Endüstriyel Isıtma sistemleri, Doğalgaz Tesisatları, Dağıtım hatları ve Radyant Isıtıcı alanlarında faaliyet gösteren firmamız. Alışveriş Merkezleri, hastaneler, turizm kompleksleri, okul ve üniversite kampüsleri, yurt, toplu konut ve fabrika projelerine ait tüm mühendislik, müşavirlik ve taahhüt hizmetlerinin yanında, Kombi, radyatör, radyant ısıtıcılar, klima ve gaz ekipmanlarının satışını da yapmaktadır.

Çukurova Radyant Isıtma sistemleri Bursa bayisidir.